6 Aralık 2017
Gayrimenkul sektörüne yön veren şirketleri teşvik etmeyi amaçlayan Real Estate Stars Ödülleri sahiplerini buldu. Capital ve Ekonomist dergileri tarafından Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) ve Türkiye Müteahhitler Birliği’nin (TMB) destekleriyle düzenlenen Real Estate Stars – Türkiye’nin Gayrimenkul Liderleri Ödül Töreni, İstanbul The Ritz Carlton Hotel’de gerçekleştirildi.
12 Ekim 2017
Türk edebiyatının önde gelen şairlerinin şiirleri farklı disiplinlerdeki sanatçıların eserlerine yansımasıyla oluşan “Dizelerin Renkleri” adlı sergi Folkart’ta 13 Ekim’de ziyarete açılıyor.
12 Ekim 2017
Dünyaca ünlü Meksikalı heykeltıraş Jorge Marin’in “Varlığın Yeniden İnşası” adlı sergi Folkart’ta 13 Ekim’de ziyarete açılıyor.
10 Ekim 2017
Folkart’ın kurumsal sosyal sorumluluk anlayışı ile kültür ve sanata verdiği destek eğitim alanında da devam ediyor. Folkart Academy’de 2017 yılının “Bahar Dönemi”nin ardından şimdi de “Güz Dönemi” eğitimleri başlıyor.
11 Ağustos 2017
Bu güzel kentin sahip olduğu tüm değerleri yaşatmak ve onlara değer katmak Folkart olarak hep önceliklerimiz arasında.
17 Temmuz 2017
Folkart, İzmir spor kulüplerine, İZVAK işbirliğiyle 1 milyon 534 bin liralık destek verdi. Bu örnek ile İzmir kulüpleri ve Folkart, birlik ve dayanışma tablosu sergiledi
29 Mayıs 2017
Türkiye Kalite Derneği İzmir Şubesi (KalDer) tarafından bu yıl 18’incisi düzenlenen, ekonomiye yön veren şirketleri ve liderleri buluşturan ‘Mükemmelliği Arayış Sempozyumu’ 24-26 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirildi.
7 Mayıs 2017
Ülkemizde kutuplaşmanın sözcülüğüne soyunmuş bir gazetede, 2015 yılından bugüne dek Folkart ve Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mesut Sancak’ın konu edildiği, yalan haberler yapılmaktadır. Bu yalan zincirinin son halkasına, geçtiğimiz 04 Mayıs ve 06 Mayıs 2017 tarihlerindeki yayınlarında tanık olduk.
10 Mart 2017
Folkart Gallery başta olmak üzere İzmir Devlet Senfoni Orkestrası Ana Sponsorluğu ve benzeri faaliyetler ile sanata verdiği desteği sürdüren Folkart, yeni projesiyle gündemde. Kurumsal Sosyal Sorumluluk uygulamaları kapsamında Folkart, kendi bünyesinde Folkart Academy’yi kurdu. İlk adımını da Ustalarla Tiyatro Atölyesi ile gerçekleştirecek. İlk etapta 625 kişiye eğitim verilecek.
13 Şubat 2017
Folkart, İzmir’de ilk defa site sakinlerine hizmet verecek yeni bir sağlık uygulaması başlattı. Folkart Towers’ta, artık 7 gün 24 saat uluslararası standartlarda mobil sağlık hizmetlerinden yararlanılabilecek.
5 Ocak 2017
Bir iş toplantısı için Londra’ya giden Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, “Reina saldırısına en güzel cevap, Türkiye'de tatil" başlıklı yazısı ile Türkiye’ye destek veren Independent yazarı Simon Calder ile buluştu.