24 Eylül 2018
Folkart, Color Araştırma Şirketi tarafından İzmir’de yapılan Marka Bilinirliği ve Algısı Araştırması’na göre, marka bilinirliği en yüksek ve en çok güven duyulan şirket oldu.
5 Eylül 2018
İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından düzenlenen Folkart’ın Ana Sponsoru olduğu 87. İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF), ünlü sanatçılara, oyunculara ve gösteri dünyasının ödüllü isimlerine ev sahipliği yapacak.
13 Haziran 2018
İzmir'de bugüne kadar inşa ettiği modern, yenilikçi ve çarpıcı yaşam alanları ile dikkat çeken Folkart, kentsel dönüşümde Karşıyaka’da yeni bir projeye başladı. Kentsel dönüşümde önemli projelere imza atan Folkart, Karabağlar’ın ardından şimdide Karşıyaka’da Folkart Yaka Evleri isimli projesini hayata geçiriyor.
24 Mayıs 2018
Folkart  Sanat Galerisi, 18 Haziran - 10 Ağustos 2018 tarihleri arasında 4. sünü organize edeceği, ücretsiz çocuk resim atölyesine, resim yapmaya tutkulu tüm çocukları bekliyor.
18 Ocak 2018
Fotoğraf sanatında dünyanın en büyükleri arasında gösterilen, ‘nesnelerin gizli şiirini fotoğraf sanatına yansıtan usta’ olarak kabul edilen İspanyol Chema Madoz’un fotoğraf sergisi, 22 Aralık 2017 – 25 Şubat 2018 tarihleri arasında, Folkart Gallery’de yer alacak.
18 Ocak 2018
Ege Artı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri, yeni yılın ilk günlerini birbirinden eğlenceli etkinliklerle geçirdi. Kendileri için özel olarak hazırlanan Kar Partisi’nde öğrenciler müzikler eşliğinde gönüllerince eğlendi.