FOLKART’TAN MOBİL SAĞLIK HİZMETİ
13 Şubat 2017

Folkart, İzmir’de ilk defa site sakinlerine hizmet verecek yeni bir sağlık uygulaması başlattı. Folkart Towers’ta, artık 7 gün 24 saat uluslararası standartlarda mobil sağlık hizmetlerinden yararlanılabilecek.

Folkart, İzmir’de ilk defa sadece site sakinlerine sağlık alanında hizmet verecek yeni bir uygulama başlattı. Uygulama kapsamında Folkart Towers’ta yaşayanlar, artık 7 gün 24 saat uluslararası standartlarda mobil sağlık hizmetlerinden yararlanabilecek. Mobil sağlık hizmetleri kapsamında, bir ambulans sürekli olarak hazır bekletiliyor. Sitede yaşayanlara yerinde küçük cerrahi müdahale, muayene ve hemşirelik hizmeti veriliyor. Ayrıca istedikleri hastaneye nakil imkânı ve çeşitli laboratuvar hizmetlerinden de faydalanabiliyorlar. Sağlık alanında tecrübeli Acil Tıp Ambulans Hizmetleri ile ilk olarak Folkart Towers’ta başlatılan uygulama, önümüzdeki süreçte diğer Folkart projelerinde de hayata geçirilecek.Mobil Sağlık Hizmeti

  • 7 gün 24 saat doktor, paramedik, hemşire, ambulans sürücüsü site içerisinde sağlık noktasında bekleyecek.
  • Folkart Towers’ta yaşayan ve o an orada olan kişilerin olası acil durumda 3 dk içerisinde olay yerinde tedavisi ve hastaneye nakil imkânı sağlanacak.
  • Hastaneye gitmeden, sıra beklemeden bakım hizmetleri ile tedavi olunabilecek.
  • Serum takma-çıkarma, laboratuvar için çeşitli örnek alımları, radyoloji hizmetleri, EKG çekimi, damar yolu açma vb. hizmetler için de başkaca sağlık kuruluşlarına gitmelerine gerek kalmayacak.

Paylaş :
Twitter
Tüm Haberler