ÖNCE KAR PARTİSİ SONRA BOWLİNG
18 Ocak 2018

Ege Artı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri, yeni yılın ilk günlerini birbirinden eğlenceli etkinliklerle geçirdi. Kendileri için özel olarak hazırlanan Kar Partisi’nde öğrenciler müzikler eşliğinde gönüllerince eğlendi. Öğrenciler, suni kar yağışı altında hem aileleri hem de öğretmenleri ile eğlenceli vakit geçirdi.

Kar partisinden sonra öğrenciler Folkart Çarşı’da bulunan Bu Da Joyclub’ta bowling turnuvasına katıldı. Hem kar partisinde hem de bowling turnuvasında Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak ve eşi İnci Sancak, öğrencileri yalnız bırakmadı.

Özel Ege Artı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nin kurucusu Fahriye Tuğcu, “Kalbimizden geçen her şey sevgiden geçer. Bizler her yıl sevgi ve bağlılık ile dolu gönüllerimizin desteği ile yüzlerce özel çocuğumuzun gülümsemesine ortak olduk. Her projemizde onların başarısı, mutluluğu ve yaşama katılmaları için emek verdik. Çocuklarımızın hayallerinin gerçek olması, dileklerinin yaşam bulması için var gücümüzle çalıştık. İlk günden itibaren en büyük destekçimiz olan Folkart ailesi, çocuklarımızın bir hayalini daha gerçekleştirdi. Gökyüzünden düşen her bir kar tanesi farklılığın uyumunu güzelliğini hatırlatır dünyaya, özel çocuklarımız da farklılığın zenginliğimiz olduğunu… Bugün karlar bu güzel kalplerle buluştu. Çocuklarımızın düşlerini gerçekleştiren ve bu özel anları yaşamalarını sağlayan Folkart ailesine teşekkür ediyoruz” dedi.

Paylaş :
Twitter
Tüm Haberler