Kalite ve Müşteri Memnuniyeti

Temiz, düzenli ve standartlara uygun bir çalışma ortamını sürekli kılmak; kaynağı, gerektiği miktarda, doğru zamanda, doğru biçimde kullanmak öncelikli hedeflerimizdir.

Bu hedeflere ulaşmamız, müşteri gereksinim ve beklentilerini karşılayacak yüksek kalitede, uzun ömürlü projelerle değer yaratmamıza yardımcı olmaktadır.

Kalite politikamız bu bileşenler üzerine kurulmuştur. Bize göre kalite, ulaşılması gereken bir hedefin ötesinde, tamamen bir yaşam tarzıdır.

Bu anlayış üzerinde yükselirken, kalite hedeflerimize ulaşmak için, her zaman en iyi çözüm ortakları, tedarikçiler ve çalışanlar ile işbirliği yaparız.

Bu özel ‘kalite anlayışını’ üretim ve sonrasında da, daima yaşatmayı ilke edinen Folkart, mükemmellik yolculuğuna başlamış şirketlere verilen, KalDer’in “EFQM Mükemmellikte Kararlılık Belgesi”ni almaya hak kazanmıştır.

KalDer, 20 yılı aşkın süredir Avrupa Kalite Yönetim Vakfı (EFQM) Mükemmellik Modeli ile tüm kuruluşlarda; ‘misyon, vizyon, strateji ve politikaların’ belirlenmesinden, dengeli sonuçların elde edilerek izlenmesi ve iyileştirmesine kadar; bütünsel bir yönetim yaklaşımını hakim kılmaya çalışmaktadır. Uygulanmaya başlandığı günden bu yana, dünyadan ve Türkiye’den birçok kuruluş, kullanımı kolay, pratik bir yönetim sistemine kavuşmuş ve bu anlayış neticesinde, ‘sürdürülebilir başarıya ulaşma’ şansını elde etmişlerdir.

Kalite ve MüşteriMemnuniyeti

Bize göre kalite,
ulaşılması gereken bir hedefin ötesinde,
tamamen bir yaşam tarzıdır.

Kalite ve Müşteri Memnuniyeti

KalitePolitikası

Folkart, İnsana değer anlayışıyla, çevre dostu, ileri teknoloji ile donatılmış, dünya standartlarında üst yapılar inşa ederken, güvenli ve sağlıklı bir iş ortamı oluşturmayı, faaliyetleri sırasında çevreyi koruyacak şekilde hareket etmeyi, sürekli iyileştirme ile müşteri memnuniyetini sağlamayı ve sürdürmeyi taahhüt eder.

Folkart Yapı, aşağıdaki prensiplere göre hareket eder;

Genel Müdür

Metin Sancak

Teknoloji Video

Hayalinizdeki ev için görüşmelerimiz artık Online
Online randevu almak için

Tüm Projeler