LİVAHOME UZUNDERE 2. ETAP SATIŞA SUNULUYOR
26 Mart 2018

“Hayat Buna Değer” sloganıyla; çevre dostu, en ileri teknoloji ile donatılmış, uluslararası standartlarda güçlü yapılar inşa ederek, sektöründe öncü rol üstlenen Folkart; Uzundere Kentsel Dönüşüm Projesi’nin ilk etabının ardından, aynı bölgedeki ikinci projesine başlıyor. Yeni proje Uzundere Kentsel dönüşüm alanında Folkart’ın LivaHome isimli ilk projesine komşu pozisyonda.

Uzundere Mahallesi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Alanı’nda, Yurtoğlu Mahallesi’nde kalan "Uzundere 2. Etap Kat Karşılığı Anahtar Teslimi İnşaat Yapım İşi İhalesi" kapsamında 12 blok bulunuyor. Muhammen bedeli 107 milyon 513 bin 903 lira 44 kuruş olarak belirlenen ihaleye göre; 2 imar adasında 67 bin 353 metrekare inşaat alanlı, 12 blok, 422 konut ve 40 iş yeri olmak üzere toplam 462 bağımsız birim inşa edilecek. İşin teslim süresi ise 810 gün belirlendi. Konutların teslim tarihi 30 Haziran 2020. Uzundere özel sektör ve kamu yatırımları ortaklığının en gözde örneklerinden biri olacak. Konut ve işyerleri inşaatlarını firmalar üstlenirken, Uzundere Kentsel Dönüşüm Alanı’nda İzmir Büyükşehir Belediyesi ise sosyal donatıları inşa edecek.

Peşinde yüzde 10 indirim imkânı bulunan LivaHome projesinde 24 ay, 0 faiz fırsatı sunuluyor. Projede daire fiyatları 279 bin TL'den başlıyor.

İlk LivaHome Projesi’ne komşu konumdaki 2. etapta 2+1, 3+1 daire seçenekleri ve ticari alanlar bulunuyor. LivaHome projesinde dairelerin büyüklükleri 85-176 m² arasında değişiyor. Ticari alanlar ise 47-105 m² arasında bulunuyor.

İzmir Çevre Yolu’nun hemen yanında, Adnan Menderes Havalimanı’na 10 dakika, İzmir Yeni Fuar Alanı’na 4 dakika, Alsancak’a 20 dakika, Çeşme’ye 40 dakika mesafede bulunan LivaHome, kolay ulaşımı ve merkezi noktalara yakınlığı ile dikkat çekiyor. Uzundere’de önümüzdeki yıllarda planlanan alanlardaki kentsel dönüşümün öncüsü olan LivaHome 1. ve 2. etapları ile bölgenin çehresini ve geleceğini tamamen değiştirecek. Folkart kalitesi ve güvencesini arkasına alan LivaHome, şehrin cazip bir noktasında karlı bir yatırım yapmak isteyen herkes için benzersiz bir fırsat sunuyor. LivaHome Projesi, geleceğine değer katmak isteyenlerin adresi olacak.

Paylaş :
Twitter
Tüm Haberler