BaşkanınMesajı

Başkanın Mesajı Başkanın Mesajı

Bizler Folkart’ta güçlü bir iddia ile yola çıktık. Amacımız sadece birinci olmak değildi; en iyiyi, en kaliteliyi, en güzeli, ‘evrensel olanı’ en yüksek çıtada yaratmaktı. Folkart’ı kurarken, toplumda yaşanan refah artışını, içtenlikle ödüllendirme fikri de, bizi çok heyecanlandırdı.

Bir düşün peşine coşkuyla takıldık, ama sonunda onu yaşanır kıldık. Folkart, ailemizin 50 yılı aşkın iş birikiminin yarattığı deneyim ve desteği de arkasına alarak, çok hızlı büyüdü.

Küreselleşme sürecinde, Avrupa’nın ve dünyanın en çarpıcı ekonomilerinden biri haline gelen Türkiye, değişim içinde hızlı büyümesini sürdürmektedir. Bu tablo doğal olarak, ülkemizde ‘lüks’ kavramına yeni boyut getirerek; ‘kalite, konfor, teknoloji, estetik’ dörtlüsünü, en üst düzeyde, aynı zeminde buluşturmayı gerektirmiştir.

Biz bu yüksek beklentiyi, bir de ‘huzur’ ile buluşturarak, ‘en iyiyi, en konforlusunu, en kalitelisini’; değişen ‘lüks’ anlayışıyla, ileri teknolojide ‘en estetik’ çizgide harmanlayarak, insanların sevdikleriyle paylaşacakları projeler yaratmayı hedefledik. Folkart Towers’a uzanan ve devam eden bu büyük serüvenimizde, bunun başarılabileceğini ispatladık.

Süren projelerimizle birlikte, sürekli yenilerine hazırlanırken; Londra’da, New York’ta projeler yapmayı hayal edip, bunu somut planlar aracılığıyla hedeflerken; geçmişimizdeki birikime inanıyor; kendimize, düşlerimize, sizlerden aldığımız güce güveniyoruz.

Folkart’ta, geçmişimizden bugüne taşıdığımız köklü ‘etik’ değerlerimiz, ilkelerimiz eşliğinde; ‘dürüstlük’, ‘çalışkanlık’, ‘insana saygı’, ‘gelişme’, ‘yenilik’ bilincini yaşatıyoruz.

Etik değerlerimiz, insanlık bilincimiz, işimizle bütünleşiyor. Bu nedenle, tüm çalışma arkadaşlarımızdan da, aynı duyarlılığı bekliyoruz.

En üst noktada kaliteli hizmet vermek, birlikte çalıştığımız yol arkadaşlarımıza katkı sağlamak, başarıyı çözüm ortaklarımızla paylaşmak; bize değer katan özelliklerimizdendir.

Ailemiz çok büyük. Sizleri, yani bizi seçenleri, müşteri olarak değil, ailemizin parçası olarak görüyor, uzun soluklu ilişkiler kuruyoruz. Sadece iyi yapılar değil, iyi komşularla birlikte; huzurlu, güvenli alanlar yaratmak için, bütün gücümüzle çalışıyoruz.

Biliyoruz ki ‘insanlar güzel şeylere layıktır’. Biz güzelliğin, konforun, huzurun, iyiliğin, kalitenin takipçisiyiz. Ailemiz sadece müşterilerimizden oluşmuyor. Çalışanlarımız, tedarikçilerimiz, çözüm ortaklarımız ile beraber, hem bir aile gibiyiz, hem de kuvvetli ve iyi bir takımız.

Bizler tüm güzelliklerin, sevgi, istek ve çok çalışma ile yaratıldığına inanıyoruz. Bu nedenle kenetlenerek, çok çalışarak ilerliyoruz. Ufkumuz çok açık, kendimizi sürekli yeniliyoruz. Sizlerle birlikte, sizler için; her zaman sadece geleceğe bakıyor, hep çok daha iyisi için çalışıyoruz.

Sevgi ve Saygılarımla,

Yönetim Kurulu Başkanı

Mesut Sancak

Hayalinizdeki Gayrimenkul Görüşmesini
Online Olarak Gerçekleştirebilirsiniz.
Online Randevu Almak İçin:

444 22 78

Tüm Projeler