Array ( [lang] => tr )

SosyalSorumluluk

Eğer bir kuruluş var olma felsefesini “Hayat” ve onun “Değeri” üzerine kurmuş ise; insana, insanın yaşam kalitesini yükseltmeye yönelik projelerden uzak durması düşünülemez. Toplumdaki her bireyin eşit şansa sahip olması gerektiğine inanan Folkart, bulunduğu semtlerin, ilçelerin ve şehrin tümüne katkı sağlayan bir sosyal sorumluluk anlayışına sahiptir. Her yıl kazancının yüzde 20’sini kurumsal sosyal sorumluluk bütçesine ayıran Folkart, spor, eğitim, bilim ve sanat faaliyetlerine destek verir. Folkart bu faaliyetlerinin yanı sıra, sosyal alanda sürdürülebilir markaları olan Folkart Academy ve Folkart Gallery ile sosyal sorumluluk çalışmalarını devam ettirir.

Folkart Gallery Folkart Gallery

FolkartGallery

Folkart Gallery Folkart Gallery

2015 tarihinde açılan ve 800 metrekarelik alanda kurulu Folkart Gallery; düzenlediği çağdaş ve global sergilerle sanatı geniş kitlelerle buluşturur. Tüm sergilerin ücretsiz olarak ziyaret edilebildiği, 2018 yılında 3. Yaşını tamamlayan Folkart Gallery’i bugüne kadar 450.000’in üzerinde sanatsever ziyaret etti. 3 yılda 13 serginin sanatseverlerin beğenisine sunulduğu Folkart Gallery ile ilgili detaylı bilgi almak için http://folkartgaleri.com/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Folkart Academy Folkart Academy

FolkartAcademy

Folkart Academy Folkart Academy

Folkart Academy, Türkiye’de oyunculuğa meraklı olan, oyunculuk mesleğini seçmek isteyen, kendi mesleğinde oyunculuk enstrümanlarını kullanmak isteyen kişilerin temel oyunculuk konusunda eğitim alması amacıyla 2016 yılında kuruldu. Zaman içinde eğitimlerini oyunculuktan modern dans ve baleye, korodan halk oyunlarına kadar genişleten ve 7’den 77’ye birçok kişinin eğitim aldığı Folkart Academy ile ilgili detaylı bilgi almak için http://folkartakademi.com/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hayalinizdeki ev için görüşmelerimiz artık Online
Online randevu almak için

444 22 78

Tüm Projeler