SosyalSorumluluk

Eğer bir kuruluş var olma felsefesini “Hayat” ve onun “Değeri” üzerine kurmuş ise; insana, insanın yaşam kalitesini yükseltmeye yönelik projelerden uzak durması düşünülemez. Toplumdaki her bireyin eşit şansa sahip olması gerektiğine inanan Folkart, bulunduğu semtlerin, ilçelerin ve şehrin tümüne katkı sağlayan bir sosyal sorumluluk anlayışına sahiptir. Her yıl spor, eğitim ve sanat faaliyetlerine destek veren Folkart; bir yandan sosyal alanda sürdürülebilir markaları olan Folkart Academy ve Folkart Gallery ile sosyal sorumluluk çalışmalarını devam ettirirken bir yandan da Kurumsal Hayırseverlik kapsamında her yıl düzenli olarak yardım faaliyetlerini yürütmektedir.

Folkart Gallery Folkart Gallery

FolkartGallery

Folkart Gallery Folkart Gallery

Folkart; ülkemizin sanat alanındaki yaratıcılığını ulusal ve uluslararası düzeyde tanıtma, sanat bilincinin gelişmesi, sanata ilginin yaygınlaşması ve İzmir’e uluslararası standartlarda sanat galerisi kazandırma amacıyla yola çıkmıştır. Bu noktada hayata geçirilen Folkart Gallery, sanatı geniş kitlelerle buluşturma misyonunu benimseyerek, modern ve çağdaş sanat sergilerine ev sahipliği yapmaktadır. 2015 tarihinde açılışını "Ellerin Büyüsü" Resim ve Heykel Sergi ile yapan Folkart Gallery 800 metrekarelik alanıyla Türkiye’nin en büyük galerisidir.

Folkart Academy Folkart Academy

FolkartAcademy

Folkart Academy Folkart Academy

Folkart Academy, Türkiye’de oyunculuğa meraklı olan, oyunculuk mesleğini seçmek isteyen, kendi mesleğinde oyunculuk enstrümanlarını kullanmak isteyen kişilerin temel oyunculuk konusunda eğitim alması amacıyla 2017 yılında kurulmuştur. Zaman içinde eğitimlerini oyunculuktan modern dans ve baleye, korodan halk oyunlarına kadar genişleten ve 7’den 77’ye birçok kişinin eğitim aldığı Folkart Academy'de bugüne kadar 2 bin 600 öğrenci ücretsiz eğitim almıştır.

https://folkartakademi.com/

İzmir Enternasyonal Fuarı İzmir Enternasyonal Fuarı

İzmirEnternasyonal Fuarı

İzmir Enternasyonal Fuarı İzmir Enternasyonal Fuarı

Folkart İzmir’in simgesi ve dünyaya açılan kapısı olan fuarın yeniden canlandırılması ve daha geniş kitlelere yayılması amacıyla 2016, 2017, 2018 yıllarında İzmir Enternasyonal Fuar’a ana sponsor olarak destek vermiştir. Pandemi süreci sonrasında 2021 - 2022 - 2023 yıllarında İzmir Enternasyonal Fuarı ile ana sponsorluk çalışmalarını devam ettiren Folkart, tüm fuar süreçleri kapsamında sokak gösterileri, İsmet İnönü Sahnesi ve Fuar Açık Hava Tiyatrosu’ndaki tiyatro oyunları ve sahne şovları ile Mogambo Caz Geceleri’ne katkı sağlamıştır.

İzmir Festivali - İKSEV İzmir Festivali - İKSEV

İzmir Festivali İKSEV

İzmir Festivali - İKSEV İzmir Festivali - İKSEV

“Kültür ve Sanat Kenti İzmir” sloganıyla çalışmalarını sürdüren İKSEV, Uluslararası İzmir Festivali’yle, alanlarında dünyanın en önemli isimlerini İzmir’e getirerek Türkiye’nin ve İzmir’in tanıtımını başarıyla yapmaktadır. Folkart da, her yıl Uluslararası İzmir Festivali’nin destekçileri arasında yer alarak tarihi mekânları sanatla buluşturan bu özel festivalin devamlılığına katkı sağlamaktadır.

İzQ Dijital Deneyim Merkezi İzQ Dijital Deneyim Merkezi

İzQ DijitalDeneyim Merkezi

İzQ Dijital Deneyim Merkezi İzQ Dijital Deneyim Merkezi

Türkiye’de ilk defa çocuklar ve gençlerin inovasyon kavramı ile tanışması, inovasyonun üretim sürecine etkilerini deneyimlemeleri, yenilikçi buluş ve iş fikirlerinin girişimcilere ilham vermesi amacı ile kurulan Dijital Deneyim Merkezi 2023 yılının 4. çeyreğinde hayata geçirilecektir. İzmir’deki kamu kurum ve kuruluşlarının katkı sağladığı merkezde, özellikle eğitim müfredatı ile paralellikler yakalanabilen 7-14 yaşındaki çocuklar ve gençler için farklı bir deneyimler yaratmaya odaklanılmıştır. Merkezin genel olarak dezavantajlı gruplar, çocuklu aileler, yerli & yabancı turistler ve gelişime açık her yaş grubundan bireylere hitap edecek bir alan olması planlanmaktadır.

Hayalinizdeki Gayrimenkul Görüşmesini
Online Olarak Gerçekleştirebilirsiniz.
Online Randevu Almak İçin:

444 22 78

Tüm Projeler