Teknoloji

Folkart Yapı, hayata değer katan projeleri için, konfor ve estetiği temel alan teknoloji imkânlarını kullanarak “üstün, yeni ve ayrıcalıklı çözümler” üreten bir firma olmuştur. Şirketimiz, dünyadaki inşaat teknolojisinin geldiği son noktayla uyumlu olarak; en üst düzey teknik ve mühendislik uygulamalarının benzersiz mimari tasarım çizgileriyle bütünleştirildiği projeleri, yüzde yüz müşteri memnuniyetinin esas alındığı yenilikçi bir kalite anlayışıyla tüketiciye sunmaktadır.

Bazı örnekleri paylaşalım:

Folkart Yapı

Üstün, yeni ve
ayrıcalıklı çözümler

Teknoloji

YaratıcıÇözümler

Folkart Yapı, dünyada şu anda aktif kullanılan en ileri teknolojili otomasyon sistemlerini, yaratıcılıkla uyum içinde hayata geçirmektedir.

Ayrıca şirketimizin güvenlik çözümleri ve aydınlatma otomasyonu en üst düzeydedir. Yangın algılama ve ihbar sistemimiz ise en ileri teknolojiyle donatılmıştır. Tüm projelerimizde hayata geçirilen ileri teknolojiye dayalı yaratıcı çözümlerin tek ana hedefi; müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak, kaliteyle bütünleşen, ihtiyaç duydukları yeni konfor anlayışının modern olanaklarını, güvenle, sürdürülebilir bir ortamda sunmaktır

Folkart Yapı’nın kullandığı teknolojileri yerinde görmek için, 444 22 78 numaralı telefondan randevu alarak, projelerimizdeki örnek dairelerden birini gezebilirsiniz.

Hayalinizdeki Gayrimenkul Görüşmesini
Online Olarak Gerçekleştirebilirsiniz.
Online Randevu Almak İçin:

444 22 78

Tüm Projeler