Satış Ortağı

İnşa ettiği yenilikçi, estetik, modern, teknolojik ve çevreci yaşam alanlarıyla öne çıkan Folkart, 2022 yılında hem yurt dışı hem de yurt içi satış kanallarına yönelik yeni adımlar atıyor. “Hayat Buna Değer” mottosuyla kurulan ve kuruluşunun 15. yılında Dubai’de ofis açarak dünyaya açılma hedefine adım adım ilerleyen Folkart, önümüzdeki günlerde Berlin’de yeni bir ofis daha açarak Avrupa’da da etkin bir konuma gelmeyi hedefliyor.
Bugüne kadar inşa edilen ve şu an yürütülen, toplam yatırım değeri, 25 Milyar TL’yi bulan projeleri ve “Satış Geliştirme” departmanı ile Folkart Yapı artık kazançlı işbirliklerini profesyonel olarak ele alıyor.

Güçlü ve Konforlu Dijital Altyapı

Paydaş odaklı çalışmalar yürüten Folkart, son yıllarda uygulamaya başladığı çözüm ortakları aracılığıyla müşterilere ulaşma stratejisini geliştiriyor.

İnşaat projelerinin satış ve pazarlaması için özel olarak geliştirilen dijital satış ofisi yazılımı ile, bilgi ve tecrübeleriyle sektöre yön veren emlak brokerlarına Folkart’ın prestijli projelerini kolayca portföyleri ile paylaşmalarını sağlıyor.

Paydaşlarımız Folkart’ın CRM sistemiyle entegre çalışan yazılım sayesinde güncel veriler ile uzaktan sunum yapabiliyor.

Diğer yandan özelleştirilmiş teklif oluşturma ile kişiye özel çözümler sunabilir sonrasında profesyonel raporlar ile satış aksiyonlarınızı takip edebilirsiniz.

Bu formdaki kişisel verileriniz FOLKART tarafından “İlgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla, veri sorumlusunun meşru menfaatleri için veri işlenmesinin zorunlu olması” hukuki sebebine dayalı olarak talep/şikâyetlerinizin takibi ve gerektiğinde bu kapsamda iletişim faaliyetlerinin yürütülmesi amacıyla işlenmektedir. Söz konusu kişisel verileriniz bu amaçla sınırlı olarak FOLKART’ın grup şirketleri ile iştirak ve bağlı ortaklıklarına ve gerektiği takdirde ilgili iş ortaklarına aktarılabilmektedir. KVKK Kanunu’nun “ilgili kişinin haklarını düzenleyen” 11’inci maddesi kapsamındaki taleplerinizi Şirketimize iletebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için lütfen Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikamızı inceleyiniz.

Hayalinizdeki Gayrimenkul Görüşmesini
Online Olarak Gerçekleştirebilirsiniz.
Online Randevu Almak İçin:

444 22 78

Tüm Projeler