FOLKART'TA KARİYER

SAYA Grup ve şirketlerinin hedeflerine dönük iş stratejilerini hayata geçirecek güçlü bir organizasyon yapısı oluşturmanın ‘’Önce İnsan’’ anlayışıyla gerçekleşebileceğini iyi biliriz. Firmamızı geleceğe taşıyacak, kurum kültürüne uygun, nitelikli ve gelişim potansiyeli olan çalışanları, fırsat eşitliği ilkesi ile işe alırız. İş hedeflerimizin gerçekleşmesi amacıyla, öğrenen organizasyon kültürü yaratmanın etkisini bilerek, gelişim ve öğrenmeyi sürekli kılarız.

Tüm çalışanlarımızın birbirinden farklı potansiyellerini açığa çıkaracak bir kariyer modeli ile grubumuz bünyesindeki atama ve terfi süreçlerinde fırsat eşitliğini gözeterek öncelikle içeriden atama anlayışını benimseriz. Hedeflerle Yönetim yaklaşımını benimseyerek, çalışanlarımıza iş hedefleri bazında, performans ve gelişimlerine dönük geri bildirimler vermek üzere adil ve objektif bir performans yönetim sistemini uygularız.

DEĞERLERİMİZ

“SERMAYE ÖTESİ DEĞERLER”
  • Güvenilirlik
  • Paydaşların Memnuniyeti
  • Topluma ve Çevreye Saygı
  • Gelişim ve Yenilikçilik

TEMEL YETKİNLİKLERİMİZ
Kurumsal ve bireysel olarak büyük bir başarıya ulaşılması tüm çalışanlarımızın bu temel davranışları göstermesi ve geliştirmesi ile mümkündür.
  • Takım Çalışması ve İşbirliği
  • Değerler ve Etik İlkelere Bağlılık
  • Başarma Arzusu
  • Değişime Hazır Olma

AÇIK POZİSYONLAR

EĞİTİM UYGULAMALARIMIZ

Firmamız; en değerli sermayesinin çalışanları olduğu bilinciyle, öğrenen organizasyon oluşturmaya ve kurumsal gelişimde sürekliliği sağlamaya özen gösterir. Bu kapsamda; çalışanlarımız için; oryantasyon eğitimleri haricinde, yürütmüş oldukları göreve ve sorumlulukları kapsamında bireysel ve mesleki gelişimlere yönelik eğitim programları planlanır.

Folkart Yapı, sürdürülebilir gelecek için öğrenen organizasyon yaratmanın bilinci ile çalışmalarını planlar. Bu nedenle; çalışanlarımız arasında ortak bir davranış dili oluşturmak, çalışan ve yöneticilerimizin iş hedeflerine ulaşmaları için sahip oldukları bilgi ve becerileri geliştirmek amacıyla her yıl Ekim ayı itibariyle yıllık eğitim planı çalışmalarına başlanır. Çalışan talepleri ve yasal eğitimler ile birlikte Performans Değerlendirme Sonuçları ve Kariyer Planlama çalışmaları sonucunda İnsan Kaynakları tarafından önerilen eğitim programları; Kişisel Gelişim, Mesleki vb. eğitim grupları oluşturularak konsolide edilir. Yönetim onayından sonra “Yıllık Eğitim Planı” tüm çalışanlara ortak alan üzerinden duyurulur.
< >

ÇALIŞANLARIMIZIN GÖRÜŞLERİ

Folkart Yapı; sürekli gelişim, yenilik, heyecan, uyum, saygı, ekip ruhu, huzur, kalite ve güvenin adresi. İnsan Kaynaklarının bu zemini oluşturan en güçlü ve en değerli sermaye olarak kabul edilmesi; mesleğimi icra ettiğim en “sağlam ve güvenilir” yerde olduğumu gösteriyor. Kariyerimi ve geleceğimi bu değerler arasında inşa ediyor olmak son derece mutluluk ve gurur verici! Kapımız aynı ilke ve değerlere sahip olan herkese açıktır…
Emine ŞEN DEMİR
İnsan Kaynakları Sorumlusu
2011 yılında Saya Grup ve Folkart ile tanıştığımda uzun soluklu bir yolculuğa çıkacağımı biliyordum. Kısa bir süre sonra da kendime doğru yol arkadaşı seçtiğimi fark ettim. Çalışanların yetenekleriyle başarmanın önemini kavrayan Folkart Yapı kendisine sürdürülebilir bir gelecek yaratmak isteyenler için doğru adres.
Gökhan ÖTENBÜLBÜL
Satış Müdürü
Folkart, çalışanlarının eğitimine önem veriyor ve bu doğrultuda kişisel gelişim eğitimlerinin yanı sıra lisansüstü - doktora düzeyinde alınacak eğitimleri de destekliyor. Bu şekilde çalışanlar da hem kendilerine hem de kurumlarına katma değer sağlamış oluyorlar. Sonuç olarak herkesin bildiği gibi estetik ve güvenliğin bir arada sunulduğu prestijli yapılar ortaya çıkıyor. Folkart’ ta çalışanlar da tıpkı mülk sahipleri gibi kendilerini ayrıcalıklı addederler.
Mustafa CEVHERLİ
Müşteri Deneyimi Uzmanı
2014 yılından beri Folkart bünyesinde çalışmaktayım. Folkart’ ın inovasyona ve teknik personele verdiği önemle kendimi daha değerli hissediyorum ve sürdürülebilir teknik gelişimim açısından Folkart’ ta çalışmak benim için mükemmel bir fırsat.
Folkart’ ta çalışmak ayrıcalıktır.
Furkan DEDEOĞLU
Teknik Ofis ve Satınalma Uzmanı
1,5 yıldır Folkart bünyesinde çalışmaktayım. Kariyer hedeflerimi belirlememde ve kişisel gelişimimde şirketimizin desteği çok büyük. Geleceğime yön vermemde yardımcı olan tüm yöneticilerime teşekkürler.
Bahar KIR
Muhasebe Uzmanı