Ege Orman Vakfı

EGE ORMAN VAKFI’NIN 10 MİLYONUNCU FİDANI TOPRAKLA BULUŞTU

Ege Orman Vakfı’nın 10 milyonuncu fidanını Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak toprakla buluşturdu. Ege Orman Vakfı ile Folkart iş birliğinde Buca-Kaynaklar Ağaçlandırma Sahası’nda 10 bin fidanlık orman oluşturulacak.

Doğa dostlarının destekleri ile ağaçlandırma çalışmalarına devam eden Ege Orman Vakfı ve yapı sektörünün öncü markalarından Folkart anlamlı bir iş birliği gerçekleştirdi. İş birliği kapsamında Folkart, İzmir-Buca-Kaynaklar ağaçlandırma sahasında 10 bin fidanlık orman oluşturalacak.

Folkart Ormanı’na dikilen ilk fidan, aynı zamanda Ege Orman Vakfı’nın kurulduğu günden bu yana dikmiş olduğu 10 milyonuncu fidan oldu. İki kurum içinde ayrı bir anlam taşıyan bu özel fidanı Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, Ege Orman Vakfı Kurucu Üyelerinden Enver Bakioğlu ve Sertaç Bakioğlu, Ege Orman Vakfı Genel Müdürü Perihan Öztürk hep birlikte toprakla buluşturdu.

26 Yılda 10 Milyon Fidan

Ege Orman Vakfı Yönetim Kurulu adına Vakfın Kurucu Üyelerinden Enver Bakioğlu, “Bugün bizim için çok önemli bir gün. 10 milyon fidana ulaşmamızda büyük destekleri olan tüm doğa dostlarına sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. Gurur duyduğumuz ve çok mutlu olduğumuz bu anımızda bizimle oldukları, ayrıca 10 bin fidana can verdikleri için Folkart’a da çok teşekkür ediyorum” dedi.

FOLKART ORMANI

Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, “Ormanımızın ilk fidanını, aynı zamanda da Ege Orman Vakfı’nın 10 milyonuncu fidanını dikmekten dolayı büyük bir mutluluk duyuyorum. Böylesine anlamlı bir olayı bizimle paylaşma nezaketini gösteren Ege Orman Vakfı’na teşekkür ediyorum. Vakfın Kurucu Üyelerinden Enver Bakioğlu ve Sertaç Bakioğlu nezdinde başta Vakıf Başkanı Cem Bakioğlu olmak üzere bugüne kadar 10 milyon fidanın tek tek dikilmesinde emeği geçen herkesi kutluyorum. Nice 10 milyon fidanlara” diye konuştu.

İzmir-Buca-Kaynaklar’da 10 bin fidanlık bir orman oluşturulmasına katkı sağlayacaklarını belirten Mesut Sancak, “İlk fidanını diktiğimiz 10 bin fidanlık ormanımız Folkart Dostlarına hayırlı uğurlu olsun. Bundan sonra da Ege Orman Vakfı ile birlikte sürdürülebilir olarak doğaya katkılarımız devam edecek” şeklinde konuştu.

Hayalinizdeki Gayrimenkul Görüşmesini
Online Olarak Gerçekleştirebilirsiniz.
Online Randevu Almak İçin:

444 22 78

Tüm Projeler